Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Her zaman çağrıya cevap vermeye, savaşmaya, savaşı kazanmaya hazır olun --- Goalong yerli marka satış ekibine

2021-11-29

    Şirketin gelişiminin ihtiyaçlarını karşılamak için satış ekibinin uyumunu geliştirin. Goalong Group, Çin-Avustralya Nanying Ulusal Savunma Tema Parkı'nda iki günlük bir askeri eğitim etkinliği yürütmek için yerli marka satış elemanlarını organize etti. Bu etkinliğin temel amacı, profesyonel becerileri geliştirmek ve kapsamlı kaliteyi geliştirmek, takım ruhunu geliştirmektir. Ekibin her bir üyesinin işteki verimliliği artırmasına izin verin. Askeri eğitime katılan her kişi katı gereksinimlere ve eğitime bağlı kalır, zorluklardan korkmama ruhuna bağlı kalır. Bu eğitim sayesinde, satış ekibimiz, belirli askeri becerilerde ilk ustalık öncülüğünde kolektivizmi kurar ve tüm ekip uyumunu geliştirir.

team2

team1

team3 Tüm eylemler komutu takip eder ve kimse geride bırakılamaz. Eğitmenlerin dikkatli koçluğu altında Goalong Group satışları, birbiri ardına zorlu eğitim görevlerini tamamladı. Bu aktivite, çalışanların irade ve azmini harekete geçirir ve çalışanların örgütsel disiplin kavramını güçlendirir. Herkes askerlik hayatının sevincini ve zorluklarını derinden hissetti, askerlik eğitiminin önemini anladı ve kurt satış ekibi yetiştirme hedefine ulaştı.

Takım 6

4 ekibi

Takım 3

 Bu etkinlik sayesinde, Goalong Group'un satış seçkinleri, gelecekteki çalışmalarında askeri eğitim ruhunu güçlü bir şekilde ileriye taşıyacak ve askeri eğitimde yetiştirilen örgütsel disiplini ve çalışkan ruhu günlük çalışmalarına getirecektir. Herkesin aralıksız çabalarıyla, Gaolang marka satış ekibi, yepyeni bir ruhla gelecekteki zorlukların üstesinden gelecek zorlu, disiplinli bir ekip haline getirildi!

5 ekibi

Kale Takımı