Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Votka'nın Faydaları

Jan 01 7070

Birçok insan votka içmeyi sever. Sevgili votkanızın vücut için pek çok faydası olduğunu biliyorsanız, onu daha da sevimli bulacaksınız. Aslında ölçülü olarak tüketilirse vücuda faydalıdır.
Votka renksiz, kokusuz bir damıtılmış içkidir, çeşitli kokteylleri karıştırmak için bir baz olarak kullanılabilir. Her gün 35-40 ml votka içmek sadece vücuda zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli sağlık yararları da sağlar. İşte dahil olan faydalar.
1691, Kilo Verme

170

USDA verileri, votkanın karbonhidrat olmadığını, kalori olduğunu ve ons başına sadece 64 kalori içerdiğini gösteriyor. Yani hem kilonuzu kontrol etmek hem de içmek istiyorsanız votka tercihiniz kesin. Sade içebilir veya meyve suyuyla karıştırabilir, ancak yüksek kalorili içecekler eklemeyin.

2, Stresi Rahatlatın
Genellikle alkoller vücudu rahatlatabilir, ancak votka en göze çarpanıdır, bu arada viski gibi akşamdan kalmaya neden olmaz.
171


3, Tentür Yap

172

Votka genellikle ot biliminde tentür yapımında kullanılır, renksiz ve kokusuzdur, bitkilerin lezzetini emebilir. Votka tentürü içebilir ve ayrıca anestezik olarak da kullanılabilir.

4, Diğer Faydalar

173

İster şarap, bira, viski veya votka olsun, alkollü içecekleri ölçülü olarak tüketin, bir şekilde vücut için faydalıdır, kardiyovasküler sağlığı iyileştirebilir ve felç ve bunama riskini ve uzun ömürlülüğü azaltabilir.