Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Çin Viski Damıtımevi

2021-11-23

2 Kasım 2021'de Diageo, Çin'in Yunnan şehrinde bir malt viski damıtım tesisi kuracağını duyurdu. Hangi fabrika esas olarak Çin malt viskisini damıtacak. Proje 500 milyon yuan yatırım yapmayı planlıyor ve iki yıl içinde üretime başlaması bekleniyor. Pernod Ricard, Ağustos 2019'da Çin malt viskisini damıtmak için Sichuan'da bir fabrika kurmaya öncülük etti. Toplam yatırım 1 milyar yuan'ın üzerinde. Fabrika, 2021 yılında resmi olarak üretime başlamayı planlıyor. Ancak henüz kesin bir haber yok.


Uluslararası üne sahip alkollü içki şirketleri, fabrika inşaatına yatırım yaparak Çin viskisinin damıtılmasına katıldı. Büyük yerli içki fabrikaları da son yıllardaki en son harekete sahiptir. Çin'de zaten birçok viski damıtımevi var. Aşağıda bir kısmı Çin viski damıtma tesislerinin referansınız için harita bilgileri.

Çin viski haritası

Tüketici taleplerinin sürekli büyümesi ve tüketim senaryolarının yanı sıra Çin'de yapılan denizaşırı ülkelerde tanınırlığı ile. Ve yerli genç tüketici, viski konusunda giderek daha fazla bilinçleniyor. Çin viskisi yeni bir büyüme fırsatına sahip olacak. Çin viskisinin baharı geliyor. Goalong Grubumuz, programın ilk adımını atma onuruna sahiptir.

Goalong viski damıtımevi

Çin viski damıtım

Gaolang Group, Liuyang likör damıtma tesisi, şu anda 5,000-5,000 kez damıtma kullanan üç set 2 litrelik wort damıtıcı ünitesine ve iki set 2.5 litrelik viski ruhu damıtıcıya sahiptir. Bu orta boy damıtıcı, likörün nispeten tam ve dengeli bir likör gövdesi elde etmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, güney ikliminin dört farklı mevsimi nedeniyle Goalong viski zengin bir tada ve tada sahip olacaktır. tam gövdeli, floraland meyveli koku gibi.

高 朗 单一 麦芽 威士忌 1

Şu anda, Goalong grubunun yıllık viski üretimi yaklaşık 15,000 varil (3 milyon litre). Meşe fıçılara burbon fıçıları, Tennessee fıçıları, şarap fıçıları, brendi fıçıları ve bazı şeri fıçıları dahildir. Goalong Group, malt viski sürecini ve Çin'in yerel becerilerini toplam akıllı merkezi kontrol sistemi ile birleştiriyor. Yurtdışı damıtıcı ekibimizin çabalarıyla Goalong, yerel Çin lezzetiyle buluşan tek malt viskiyi keşfedecek ve yapacak.

蒸馏1

酿酒团队

WeChat Image_20211117161434

27 Nisan 2021'de Goalong Grubu, Hunan Jialang Bira Bira Projesi başladı, New Beer King Craft bira markası resmi olarak tüketici pazarına girdi.

WeChat Image_20211014165416

bira

bira içeceği

28 Temmuz 2021'de Goalong Group-Liuyang Gaolang tek malt viski damıtma resmi olarak başladı. Gaolang Group, Çin'deki ilk büyük ölçekli tek malt viski damıtım üssü oldu.

Goalong viski damıtmak

Goalong viski damıtımevi

imbik

       Goalong Grubu, Goalong viski damıtımını Çin viski endüstrisi için bir turizm ve eğitim merkezine dönüştürmek için Liuyang'ın güzel dağlarının ve sularının doğal avantajlarını bir araya getiriyor. Goalong viskisinin dünyadaki Çin viskisinin kartviziti olmasını diliyoruz. Aynı zamanda viski, brendi ve diğer likörleri ihraç eden ilk fabrika olarak.

Goalong viski 1

Şimdi Goalong Group, uluslararası alkollü içkiler (brendi, viski, votka, cin) ve likörler, moda içecekleri ve el yapımı bira geliştirme, üretim ve satışına, yerli ve yabancı müşterilere tek elden içecek ve alkollü içki servisi sunmaya devam ediyor. Goalong Group'un misyonu, dünyanın Çin yapımı ve Çin viskisini tanımasını sağlamaktır. Ve her sıradan eve "yerli viski" bırakalım. Viskinin yakın gelecekte artık "yabancı likör" etiketine sahip olmayacağını umuyoruz. Çin viskisinin çok parlak bir geleceği olduğuna inanıyoruz. Zaman her şeyi kanıtlayacak ve tüm çabaların iyi sonuçları olacaktır. Japon viskisi 1923'te başladı, ancak uluslararası popülerlik ancak 2003'te elde edildi. Bu uzun ve zor bir süreç. Neden başladığımızı asla unutma, asla öl deme ve geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalış. Pratik yapma, yenilik yapma ve gelişme cesaretine sahip ol. Yıllar uzun ve tüm çabalar beklemeye değer. HAYAL İÇİN DEVAM ET!

Goalong içki fabrikası sabahı