Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Hedefte Toplanın, Ortak Paylaşılan Rüyalar Yaratın

Jan 01 7070

12 Eylül 2019 tarihi sıradan bir gündür. Ama bizim için özel bir gün.
Goalong Liquor Group'un Hissedarlar Toplantısı ciddiyetle Cygnet Residence'ın Viyana salonunda saat 15: 38'de yapıldı.96

Goalong Liquor Brand 2011 yılında Çin'in ilk uluslararası likör markalarını oluşturmak için kuruldu, şirket uluslararası likör üretimine (viski, brendi, votka, cin vb.) Ve satışa odaklanıyor, şirketin şu anda 3 satış bölümü, 5 moleküler şirketi, yaklaşık 2018 kişi (50), lisans derecesi 3 kişiden fazla, 8 kişiden fazla usta, profesyonel teknoloji XNUMX kişiyi belirledi, yıllardır üst üste yerli likör ihracatı lider.
97

Önemli Katılımcılar aşağıdaki gibidir:
Goalong Liquor Co., Ltd.'nin Genel Müdürü, Bay Gao
Goalong Liquor Co., Ltd.'nin CEO'su, Bay Zhang.
Changsha JY Co., Ltd.'nin Genel Müdürü Bay Li,
YJ Co., Ltd.'nin Genel Müdürü Sayın Cao,
DP Co., Ltd.'nin Genel Müdürü Bay Yang

Gelecekteki pazar ve olası gelişimin kapsamlı değerlendirmesine dayanarak, Goalong likör, JY, YJ, DP güçlü bir kombinasyon gerçekleştirmeye karar verdi ve sonunda birçok müzakereden sonra bir anlaşmaya vardı. Dört şirket 12 Eylül 2019'da resmi Grup Birleşme İmza Töreni düzenlemeye karar verdi, şu anda dört şirket yepyeni bir grup şirketi olan Goalong Liquor Group ile birleştirildi. Dört şirketin tüm çalışanları bu özel tarihi ana tanık oluyor.
98Açıklık, işbirliği, kapsayıcılık ve kazan-kazan ruhuna bağlı kalarak, dört şirketimiz, Goalong Liquor Group'un daha iyi bir yarını için el ele, omuz omuza çalışıyor. Sonra başkan, Bay Alan, yerinde yüreklendirici bir haber duyurdu - her yıl Goalong günü olarak, her Goalong halkına ait bir gün olan 12 Eylül'ü kendi festivalimiz olarak alın, o anda mekân kaynıyor, hepsi kaynıyor. bu özel festival için çok heyecanlıyım.
100Hissedarlar toplantısı akşam ziyafetinin ardından yeni hissedarların tam desteğiyle sona erdi. Goalong Liquor Group, yeni zorlukların üstesinden gelmek için güçlü canlılık, tutku ve enerji dolu olacak.

On yıl önce, likör nedeniyle tanışmışlar, yıllar süren gelişimden sonra, kendi alanlarında başkalarını kıskandırıyorlar, Başkalarının gözünde başarılı insanların kendi başarıları var.

Paylaştığımız hayaller için savaşmaya değer. Bugün ortak hedef ve misyon için yeni ulusal markalar inşa etmek için birlikte yürüyoruz.
Goalong Likör, Dünya Çapında Ünlü.

99