Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Liquor Term açık hava eğitimi

2016-06-24

Goalong Liquor'umuz, ortak bir amacı, morali yüksek ve morali olan genç ve enerjik bir ekiptir. Kurumsal uyumumuzu geliştirmek, yürütme becerimizi geliştirmek ve karşılıklı güven ve işbirliğini derinleştirmek için, Guangdong Eyaleti, Huidong İlçesinde 2-21 Haziran tarihleri ​​arasında 22 günlük bir ekip geliştirme gezisi yaptık.
16322 Haziran'da Goalong ekibimiz, Goalong Liquor'un GM'si Bay Gao Kailang'ın yönetiminde takım geliştirme egzersizlerine başladı. İlk olarak, çevrimiçi olarak bulunabilen "ölüm sürünmesi" adında bir kuvvet antrenmanı yaptık. İşte eğitim yöntemi: bir üye yüzüstü pozisyonda, elleri ve ayakları kendini desteklerken ve gözleri bağlıyken yalan söyledi; diğer üye partnerin sırtına sırtüstü yattı, iki eli partnerin omuzlarını veya kıyafetlerini kavradı ve iki bacağı havada kıvrılıp asılı kaldı. Dayanıklılık yarışmasını dört grup tamamladı. Süreç boyunca, birçok kez vazgeçmeyi düşündük: "çok yorucu", "acıtıyor", "benim için gerçekten zor", vb. Ancak, daha fazla öz cesaret aldık ve ekip üyelerinden neşelendirdik: "don" Vazgeçmek, hedef için ”," Başarabilirim, hedefi aşmak "," Partnerimin düşmesine izin vermeyeceğim "vb. Cesaret verici bağırışlarımız sahil boyunca yankılandı ve diğer ziyaretçiler neşelendirmek için toplanmaya başladı. bizde!
164Özenli eğitim bize ruhsal bir yeniden doğuş getirdi. Ölüm taramasından sonraki uzun bir süre boyunca, hala bu özel faaliyetten bahsediyorduk. Ekip üyelerinin performansı sadece beklentilerimizi aşmakla kalmadı, aynı zamanda azmin çok büyük bir güce sahip olduğu konusunda bizi etkiledi! Hepimiz taşındık çünkü ortaklarını birbiri ardına gol atmak için sıkı sıkıya korudular!
165Mutlu zamanlar her zaman kısa görünür ve böylesine özel bir ekip kurma gezisi için şirkete ve Sayın Gao'ya teşekkürlerimizi sunarız. Goalong kültürü, arayışlarımızı Goalong'unkilerle bir araya getirmek ve bize ait olma ve onur duygusu geliştirmek için bir bağ olarak çalışır. Bu uyum, bizi rüyalar için daha cesurca ilerlememiz için cesaretlendirmek için sonuçta ortaya çıkan bir güç oluşturur!