Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Liquor Group'un 1. tek malt viski mayalama üssü için Temel Atma Töreni

Jan 01 7070

                                  Goalong Liquor Group Yeni Fabrika Projesi'nin havadan görünümü

122

                                  Çin'deki ilk büyük tek malt viski bira fabrikası

17 Nisan 2019'da, Goalong Liquor Group Yeni Fabrika Projesi, Hunan Eyaleti, Liuyang Şehrinde büyük bir Temel Atma Töreni düzenledi. Tamamlandığında, yeni içki fabrikası Çin'in tek kapasiteli ve teknolojik olarak en gelişmiş tek malt viski fabrikası olacak ve bu da Goalong Likör'ün genel rekabet gücünü artıracak ve Goalong'un Çin viski pazarındaki lider konumunu daha da güçlendirecek. Hunan Goalong Liquor Co, Ltd İngiltere Goalong Liquor Group Co., Ltd'nin bir yan kuruluşudur. Önde gelen yerli viski ihracatçısı ve arka arkaya beş yıldır sektöre liderlik etmektedir. O zamandan beri Çin'de ilk büyük tek malt viski bira üretim üssüne sahiptir. İş kapsamı, uluslararası ve yerli likör OEM işini, bira yapımını, viski, votka, brendi, cin ve diğer alkollü içecekler gibi uluslararası alkollü içeceklerin üretimini ve satışını kapsar. Ürünler dünya çapında 35 ülke ve bölgede satılmaktadır.
123Liuyang Yeni Fabrika Projesi, birinci sınıf üretim ekipmanı, çevre koruma teknolojisi ve en üst kalite kontrol yönetim tesisleri ile donatılmış Birleşik Krallık Goalong Liquor Group'un küresel standart standartlarına sıkı sıkıya uygun olarak üretilmektedir. Tamamlanan Goalong Liquor Liuyang New Distillery, enerji tasarrufu, çevre koruma ve istihbaratı entegre eden bahçe tarzı bir fabrika olacak. Çin'de viski kültürünü teşvik etmeye kararlıdır, böylece daha fazla insan viskiyi anlayabilir ve viskiyi sevebilir.
124Temel Atma Töreninde, Goalong Liquor Group Başkanı Kailang Gao, Goalong Group adına bir konuşma yaptı. İlk başta, Liuyang yerel hükümetine, Liuyang Goalong Brewing Base Projesi'ne gösterdikleri özen ve destekleri için teşekkür etti ve Liuyang'ın ticari ortamından, kültürel çevresinden ve coğrafi ortamından çok memnun kaldı ve aynı zamanda kalkınma beklentilerine güven duydu. Bu Yeni Projenin. "Yeni içki fabrikası projesinin başlatılması ve tanıtılmasıyla, Goalong Liquor, Liuyang'ın yatırım teşvik politikasının başarılı bir örneği olmayı umuyor. Liuyang Şehrinin habercisi olarak, Goalong Liquor ayrıca aktif olarak daha yukarı ve aşağı akış endüstri zincirini tanıtmaya yardımcı olacak İşletmeleri Liuyang'a yatırım yapmak için desteklemek.Aynı zamanda, daha yüksek kaliteli ve daha kişiselleştirilmiş ürünler için tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak, ileriye adım atmak ve genel rekabet gücünü artırmak için Liuyang fabrikasına daha fazla yüksek irtifa küresel kişiselleştirilmiş ve uluslararası likör tanıtacağız. Goalong ruhları marka portföyünden Goalong Likör Operasyon Departmanı başkanı Changfu Yang, inşaat partisi temsilcisi Bay Deng ve Goalong Liquor Group genel merkezinin çeşitli fonksiyonel departmanlarından çalışan temsilcileri Temel Atma Törenine katıldı.

125