Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Monafrcc Handmade Gin, Brüksel'de "Üstün Lezzet Ödülü" nü kazandı

Jan 01 7070

118

Haziran 2019'da Hunan Goalong Liquor Co., Ltd. tarafından bağımsız olarak geliştirilen Monafrcc Handmade Gin, "Üstün Lezzet Ödülü" nü kazandı.

Üstün Lezzet Ödülü, Belçika'nın Brüksel kentindeki Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından oluşturulan markalı yiyecek ve içeceklerin kalitesi için verilen yıllık bir ödüldür. Ürünün değerlendirilmesi, profesyonel aşçılar, şarap garsonları ve içecek uzmanlarından oluşan jüri tarafından yapılan tadıma dayanmaktadır. Bu nedenle, lezzetin kalitesi hakemlerin beklentilerini karşılar veya aşarsa (jüri üyelerinin duyusal analiz göstergelerindeki puanlarına göre) ilgili madalya seviyesi verilir.
119Monafrcc Handmade Cin, gizemli Çin otları ile birlikte geleneksel işleme becerisini kullanır, bu özel El Yapımı Cin devasa oryantal cazibelerine ve karizmatik özelliklere katkıda bulunur.

Monafrcc El Yapımı Cin, zamanın yoğunlaşması, Doğulu insanların ruhu, yaşamda yenilgiyi kabul etmeyi reddeden gerginlik ve saflıktır. Bu yepyeni ürün, Çin'deki lüks mekanlara ve barlara girdikten sonra kesinlikle giderek daha popüler hale gelecektir.

120