Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Stratejik Analiz İşbirliği Toplantısı İçin Bir Araya Gelen Eski Dostlar

Jan 01 7070

13

14 Eylül tarihinde, Goalong Group ve Chao Club Group tarafından ortaklaşa düzenlenen "eski arkadaşlar yeni buluşması" nın stratejik analiz ve İşbirliği toplantısı Liuyang Goalong içki fabrikasında başarıyla sonuçlandı.
14Aynı gün, Chao Club Group başkanı Bay Fan Weidong ve diğer kıdemli personel, Goalong Group başkanı Alan Gao, Goalong Group CEO'su Zhang Shunliang ve genel müdür Liu Peng ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. satışların. Atmosfer sıcaktı ve eski arkadaşlar coşkuyla bir araya gelerek bazı sonuçlar ve fikir birliği yaptılar.
"Eski dostların yeni buluşması" temasıyla bu özel toplantı, Chao Club Group için Goalong Group'un markasını, ürünlerini, işletim sistemini ve gelecekteki gelişimini kapsamlı bir şekilde anlamak için stratejik bir analiz ve İşbirliği toplantısı sağlamayı amaçlamaktadır.
15Mevcut yükseltilmiş tüketim seviyesinin arka planı altında, Goalong Group, Chao Club Group'un yüksek alkollü içecek talebini karşılamak için birden fazla çözüm sağladı ve varışta Chao Club ekibi, Goalong Group'un 2020'de Liuyang'daki yeni içki fabrikasını ziyaret etti. Liuyang Goalong İçki Fabrikası, tek malt yapabilir viski damıtma, likör üretimi ve mahzeni, içecekler, arıtılmış su, köpüklü şarap, soda ve diğer ilgili gece kültür ürünleri.
16                                    "Eski arkadaşlar yeni buluşma" strateji paylaşım toplantısı.
17                               Goalong Group başkanı Alan Gao önemli bir konuşma yaptı.
18Likör endüstrisi yönetim kurulu başkanı Alan Gao, günümüzde likör endüstrisinin başındaki rekabetin giderek şiddetlendiğini, tüketimin artmaya devam ettiğini ve tüketicilerin ürün kalitesi, marka değeri ve kültürel konulara giderek daha fazla talepte bulunduğunu ve bunlara odaklandığını söyledi. çağrışım ve tüketim deneyimi, Goalong Group, "Müşteriler için Değer Yaratma" kavramına bağlı kalacaktır ve şu yönlere odaklanacaktır: marka oluşturmaya odaklanmak, ürün marka gücünü geliştirmek, ürün yapısını optimize etmek, ürün kalitesini iyileştirmek; tüketicilere olan bağlılığı güçlendirmek için tüketicileri çekirdek olarak kabul edin.

Aynı gün, Goalong Group ve Chao Entertainment Group, yepyeni fabrikamızda benzersiz bir basketbol maçı başlattı.
19                                                                                   Gitmeye hazır
                                                         İki taraf arasında şiddetli bir kavga yaşandı.
20

21

                                                        Süper yanan an, video izlemek eğlencelidir.
22                                                                       Şampiyon anı.

Alanında çok genç bir girişim olan Goalong Group, gece şov kültürüne daha fazla değer katıp katamayacağını araştırıyor. Ruhlar aracılığıyla, Goalong Group'u ulusal bir likör uzmanı haline getiriyoruz.
Modern şehirlerin hızla genişlemesinde, ruhları yorumlayarak daha fazla ruhsal yaşam olasılığını keşfetmeyi umuyoruz.

23