Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Özgün misyon ve sorumluluklar aklımızda duruyor

Jan 01 7070

Bu yıl 1 Temmuz, Çin Komünist Partisi'nin (ÇKP) kuruluşunun 99. yıldönümü. Kuruluşunun başında 50'den fazla parti üyesinden dünyanın en büyük siyasi partisine kadar. Komünist Parti Üyesi olarak bizler her zaman asıl misyonumuzu ve sorumluluklarımızı hatırlayacağız.

Sıradan bir Parti üyesi olarak, aynı çevrede sıradan insanlarla çalışan, sıradan zamanlarda okuyan ve yaşayan, Parti üyelerinin örnek liderlik rolünü nasıl ileriye taşıyacak, partinin gelişmiş doğasını nasıl koruyacak ve parti için iyi bir imaj oluşturacak Kitlelerdeki parti, yeni dönemde parti üyelerinin önüne geçen yeni bir konudur.Sosyal ailenin bir üyesi olarak Parti üyeleri de halk gibi her türlü güçlük ve çelişki ile yüzleşmek ve mücadele etmek zorundadır. Bununla birlikte, farklı insanların farklı ideolojik seviyeleri, farklı çalışma tutumları, farklı öğrenme amaçları, farklı yaşam tarzları ve farklı anlama ve ele alma sorunları vardır. İnsanlar genellikle her bir parti üyesini yukarıdaki farklılıklardan değerlendirir, İnsanlar tarafından tanınmak ve saygı duyulmak ve sıradan görevlerde öncü rol oynamak için sözlerimizde, eylemlerimizde, işimizde, çalışmamızda ve yaşamımızda kendimize katı davranmalıyız. Kendimizi işimize adamalı, toplumda faydalı bir insan olmalı ve topluma faydalı bir şeyler yapmalıyız.

Goalong Liquor'un kurumsal kültürü, partimizin misyonu, vizyonu ve değerleriyle tamamen uyumludur. Gelecekte, her zaman partinin doğru liderliğine bağlı kalacağız, asıl misyonu asla unutmayacağız ve ileriye gideceğiz.

52