Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Yeni İçki Fabrikasında gezi aktivitesi

Jan 01 7070

7

1 Ağustos tarihinde şirket hepimizi şaşırtmak için harika bir gezi etkinliği düzenledi.

Şirketiniz için bir takım gezisine en son ne zaman katıldınız? Cevabım geçen yıl. Corona Virüsü nedeniyle, bu yıl pek çok gezi etkinliğini herkes için iptal ettik. Harika ekip oluşturma faaliyetlerinin ve gezilerinin önemini görmezden gelemeyeceğimiz kaçınılmazdır.

Harika Ekip oluşturma anlamlı bir olay olmadan nasıl olabilir? Bu hafta sonu Liuyang'a yapacağınız gezinin amacı, tüm Goalong çalışanlarının Goalong'un gelecek planını anlamasına ve birbirlerinin iyi ilişkilerini geliştirmesine izin vermektir.
8
Hepimiz yeni içki fabrikasına bir saatlik sürüşten sonra vardık, burada standart bir otelle donatılmış, bu gece burada kalacağız. İçki fabrikası Da Wei Dağı bölgesinde bulunduğundan, hava harikaydı ve hava temizdi.  

Tüm Goalong People'ın sıkı çalışması sayesinde, tüm odaları temizledik ve bu akşamki barbekü karnavalı için hazırlık yaptık. Bütün çocuklar balık havuzunun yanında mutlu bir şekilde oynuyorlardı.
9Yönetici Yang Changfu ve He Liang eşliğinde yeni içki fabrikasında kısa bir tur yaptık. Turun ardından hepimiz yeni içki fabrikası ve şirket vizyonumuz hakkında net bir fikre sahiptik ve şirketin şu anki hızlı gelişiminden gurur duyduk.

Heyecan verici an geliyordu! Yemek hazırdı. Barbekü karnavalı! Herkes yiyecek ve içeceklerden memnundu.

10Akşam yemeğinde her takım, içkilerini ve takım sloganlarını yükselterek zarif tavrını sergiledi.

Hepimiz harika vakit geçiriyorduk, birdenbire, ışıklar “yapay” olarak kapatıldı, gizli bir teklif töreni başlamak üzere.

Bay Ye, Bayan Gao'ya başarıyla evlenme teklif etti! İş arkadaşımız için teklifi bu kadar kısa sürede ilk kez planladık, oldukça ilginç ve heyecan vericiydi. İki mükemmel eşleşme için en iyi dileklerimle.

11

Gece hala gençti. Muhteşem evlenme töreninin ardından gece yarısı eğlenmek için Karaoke yapmaya gittik.  

Ertesi gün akarsuların izini sürmeye gittik ve öğleden sonra akarsularda sürüklenmek için toplandık.

Zaman uçtu, neşeli zaman hep kısaydı. Gezilerden sonra her seferinde herkesin kalbi çok daha yakındır. Bu fırsatı sağlayan şirket için teşekkürler, bir dahaki seferi sabırsızlıkla bekliyorum.