Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

CPC Belediye Komitesi Sekreteri ve diğer liderler Goalong Liquor Group'u ziyaret etti

2020-12-12

8 Aralık 2020'de Liuyang belediye Parti Komitesi Sekreteri Li Chunqiu, Belediye Başkanı Wu Xinwei, Ulusal Halk Kongresi başkanı Wu Zhen, Çin Halkı Siyasi Danışma Konferansı başkanı Li Jiaxi ve Liuyang belediye hükümetinin önde gelen ve yardımcı kadroları Liuyang'ı ziyaret etti. Goalong Likör İçki Fabrikası üssü. Yıllık Liuyang projesi gözlem ve gösteri faaliyetlerinde, Goalong Liquor Group'tan Başkan Alan, ziyaretçi liderleri sıcak bir şekilde karşıladı ve Liu feiwu ve iki yönlü sanayi parkının Sekreteri olan müdür Lu Lisheng'in eşlik ettiği bir içki fabrikası turuna liderlik etti.
38Sekreter Li Chunqiu, Bay Alan'ın konuşmasına çok dikkat etti ve işletmenin iş durumunu anladı ve salgının Goalong Liquor'un ihracatı ve yurt içi satışları üzerindeki etkisi hakkında derin tartışmalar yaptı. Yönetim kurulu başkanı Bay Alan onlara tek tek cevap verdi. Liuyang içki fabrikasının tamamlanmasının ardından, Goalong Liquor Group uluslararası kalite teslimat seviyesine ulaştı. Dahası, geçtiğimiz ay Goalong markasının çok büyük bir Ayrılış Töreni düzenlendi, Amerika Birleşik Devletleri ve Nijerya pazarlarına 12 konteyner dağıtıldı. Artık Goalong Liquor Group, salgının neden olduğu ekonomik aşağı yönlü baskıyı kendi başına tamamen aşma yeteneğine sahip. Alan aynı zamanda, Sekreter Li Chunqiu ve Li'nin partisine, Goalong Liquor Group'un gelecekteki kalkınma stratejisini ve planlamasını da tanıttı ve öngördü.
39Soruşturmayla birlikte, liderler Gao Lang'ı çok övdü ve iki fikir öne sürdüler: biri modeli güçlendirmek ve genişletmek. İyi bir "içki" işi yapmak ve işletmenin kendi işlerini iyi yönetmek, Liuyang şehrine en büyük ekonomik ve sosyal katkıdır. Şirket, "10 Milyar" büyük hedefini stratejik bir görev olarak alıyor ve bunun için aralıksız çaba gösteriyor; ikincisi, bir likör endüstrisi olarak, Liuyang'daki endüstri, çevre ve insanların ve şeylerin entegrasyonunu gerçekleştirerek Liuyang'a tamamen entegre olmalıdır.
Başkan Alan, "altı beş yıllık" planlama, reform, pazarlama ve mali yönetim konularında konuk liderlerle derinlemesine bir görüş alışverişinde bulundu.
40Başkan Alan, Alan'ın her zaman ön sayfa manşetleri ve en önemli görev olarak "Çin'in likör çekirdek bölgesinin" inşasına bağlı kaldığını ve son yıllarda birçok temel çalışma yaptığını söyledi. Bir sonraki adımda, Goalong Liquor Group, "Çin'in likör çekirdek alanı" nın geliştirme oryantasyonuna bağlı kalmaya devam edecek, çalışma önlemlerini daha da yenileyecek ve endüstriyel yapıyı optimize edecek. Çekirdek olarak "Çin'in likör çekirdek alanı" nın yetiştirilmesiyle, hedef olarak "Çin'in likör çekirdek alanının" yeniden üretilmesi, endüstriyel zinciri uzatma yönü ve ekolojik çevrenin korunmasına dayalı olarak, "Çin'in likör çekirdek alanı" ve likör endüstrisinin sağlıklı ve sürdürülebilir gelişimini teşvik etmeye devam edin.
41Başkan Alan, "Çin likör çekirdek bölgesinin" inşasının kapsamlı, sistematik ve uzun vadeli bir proje olduğuna dikkat çekti. Goalong Liquor Group, Liuyang belediye yönetimi ve Liuyang iki tip sanayi parkının "Çin alkollü içkilerinin çekirdek alanını" nasıl inşa edeceği ortak sorumluluğudur. "Çin alkollü içkilerinin çekirdek alanı" nın yapım süreci, tek bir şişe likörün değerini birden fazla içkiye dönüştürme sürecidir. Daha sonra, Goalong Liquor Group, profesyonel avantajlarına tam anlamıyla katkıda bulunacak, Liuyang belediye yönetimi ve Liuyang iki odaklı Endüstri Parkı ile "Çin alkollü içkilerinin temel alanını" inşa edecek. Kültür ve mirasa katılmak için. Kültür, turizm ve kültürel yeniliği etkili bir şekilde entegre ederek farklı bir "Çin ruhlarının çekirdek alanını" sunmalıdır. Gelecekte iyi bir rol oynamak ve dünya çapında bir içki fabrikası oluşturmak için hiçbir çabadan kaçınmayacaktır.

8