Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Çin-Tayland Ortak Girişimi Şaraphanesi Projesi Başlamaya Hazır

Jan 01 7070

13 Ekim 2019'da Goalong Liquor Group Başkanı Bay Alan, Sawatdee Group (Tayland) Co., Ltd. tarafından Tayland'daki merkezlerini ziyaret etmek üzere davet edildi.
84Sawatdee Group (Tayland) Co., Ltd., seçkin Çinli işadamlarının temsilcisi Bay Zhao Ming tarafından kuruldu. Grubun ana işi, Bangkok, Pattaya, Phuket ve Chiang Mai'deki oteller, restoranlar, eğlence tesisleri ve seyahat şirketlerini içeren turizmdir. grubun ayrıca ipek fabrikaları, kozmetik fabrikaları ve profesyonel atış üsleri var.
85Sawatdee Group'un başkanı Bay Wu, Goalong Liquor Group Başkanı Bay Alan ve Beijing Celsius Wine Liquor Co., Ltd.'nin Genel Müdürü Bay Song'un yakın düzenlemesiyle Güneydoğu Asya'nın en büyük ipek müzesini birlikte ziyaret ettiler. Sawatdee Group'un en profesyonel atış üsleri, kozmetik fabrikası, turizm, emlak ve diğer projeleri.
864 günlük ziyaret sırasında, Bay Alan ve Bay Song birlikte Tayland'daki yerel içki pazarlarını ziyaret ederek Tayland'daki yerel içecek pazarlarını tam olarak anladılar ve üç taraf derinlemesine bir fikir birliğine vardı.
87Liderler, ürünlerin oryantasyonuna, üretim üssü tasarımına ve kanal müzakerelerine kapsamlı bir şekilde katıldılar, Goalong Liquor Group, Sawatdee Group ve Beijing Celsius Liquor Co., Ltd., Thai Spirits pazarının iş modelini birlikte mutlu bir şekilde tartıştılar. Tartışmanın ardından, üç taraf, Thai Spirits'in dünya çapında tanınmasını sağlamak için ortaklaşa bir Çin-Tayland ortak girişim şaraphane projesi inşa etmeye karar verdi!