Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

İş eğitiminde becerilerin güçlendirilmesi-Goalong Distillery, düzenli olarak çalışan teknik yarışmaları gerçekleştirdi

2021-06-02


图片 1

Goalong Distillery, geçtiğimiz günlerde üretim çalışanları arasında bir beceri yarışması düzenledi. Takım mükemmel bir profesyonellik ve kendini adamış Goalong ruhu göstermiştir. Goalong, çalışanlarını her zaman şirketle birlikte gelişmeye teşvik eder.  

图片 2

Goalong Distillery'nin 2021 çalışan teknik yarışması Mayıs sonunda başladı ve uygulamalı yarışma ile yürütülen manuel etiketleme, Şişeleme, Sızdırmazlık, forklift ve konteyner yükleme olmak üzere dört projeye ayrıldı. Üç gün süren kıyasıya rekabetin ardından her bölüm için 1., 2. ve 3. ödüller belirlendi.

图片 3 

31 Mayıs'ta Goalong Distillery'nin 2021 teknik yarışması sona ermişti. Goalong Group'un kazanan çalışanlarını ve şirketin teknik rekabetini takdir etmek için içki fabrikasında yerinde bir ödül toplantısı düzenlendi.

图片 5图片 6

"Şirketimizin bize iletişim kurma, birbirimizden öğrenme ve aynı aşamada rekabet etme fırsatı sağladığını takdir ediyoruz. Bize büyük cesaret verdi ve işimizi tutku ve enerjiyle doldurdu." Ödül töreninde kazananlar büyük heyecan yaşadı.

图片 7

Bay Alan, işletmelerin yüksek kaliteli atılım gelişimi için teknolojik inovasyonun önemini hatırlattı. Her seviyedeki kuruluşların somut önlemler alması ve teknik yeteneklere önem vermesi tavsiye edilir; Kurumsal çalışanlar, emek konusunda derin bir anlayışa sahip olmalıdır En görkemli gerçek, sevgi ve bağlılıktır, çok çalışmak, mükemmellik için çabalamak ve yeteneklerin kurumsal gelişime aktif olarak katkıda bulunmasıdır.图片 8
Teknik yetenekler, kurumsal gelişim için ilk itici güçtür. Son yıllarda Goalong Group, 3.rd mesleki ve teknik yeteneklerin yetiştirilmesine odaklanmış, tüm çalışanları araştırma konusunda gayretli olmaya, cesurca uygulamaya ve cesurca yenilik yapmaya motive etmiş ve tüm çalışanları iş başında eğitmeye, yetenekli olmaya ve işe adamış olmaya yönlendirmiştir yenilik ve mükemmellik yaratmak için kurumsal ve çalışanların inisiyatifini gerçekleştirdi. 

图片 9