Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Liquor Group ve Hunan gece kulübü likör tüccarları ittifakı arasındaki ortak değişim faaliyeti

Jan 01 7070

23 Ocak 2021'de, Goalong Liquor Group ve Hunan gece kulübü likör tüccarları birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.'de başarıyla sonuçlanan değişim faaliyeti.
O gece Hunan gece kulübü likör tüccarlarının ittifakı, Başkan Alan ve genel müdür yardımcısı Leo Peng de dahil olmak üzere Goalong Liquor Group'un birkaç lideriyle iyi bir sohbet gerçekleştirdi. Atmosfer sıcaktı ve eski arkadaşlar hevesli ve ilgi doluydu.
43"Eski arkadaşlar, yeni buluşmalar" temasıyla bu değişim etkinliği, şarapla arkadaşlık kurmayı, gece kulübü likörü tüccarlarının Çin viskisini deneyimlemeleri, güzel içkileri tatmaları ve endüstri gelişimini birlikte tartışmaları için bir değişim platformu sağlamayı ve interaktif bir platform sağlamayı amaçlamaktadır Goalong Liquor Group'un markasını, ürünlerini, işletim sistemini ve gelecekteki gelişimini anlamak.
44Goalong Group, Goalong 5 yıllık saf malt viski ile ittifak üyelerine hizmet etti. Kaliteli, çekiciliği ve özel lezzeti olan ürünlerin birleşimidir. Modaya uygun, roman, zarif ve lüks. Çekirdek, birçok akranın beğenisini kazanan ve oybirliğiyle övgü toplayan "Çin viskisi" dir.
45Ayrıca, Goalong Liquor Group - "tek noktadan likör hizmeti uzmanı" da büyük ilgi gördü. Goalong Liquor Group, gece içecekleri için tek elden hizmet sağlar ve "gece içecekleri, özelleştirme, servis, satış ve eğitim için tek elden hizmet" oybirliğiyle övgü aldı.
46Bu aktivite birçok kahkaha ile başarıyla sona erdi ve iyi beklenen sonuçlar elde etti. Gelecekte, Goalong Liquor Group, likör tüketicilerine daha iyi hizmet vermek ve likör endüstrisinin istikrarlı ve sürdürülebilir bir şekilde gelişmesine yardımcı olmak için gece kulübü likör tüccarları ittifakıyla birlikte çalışmaya devam edecek.