Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Likör Grubunun En Büyük İhracat Siparişi Ayrılış Töreni

2020-11-30

29 Kasım sabahı 12 Konteyner ve 200000 şişe Goalong Likör Viski Liuyang Two Oriented Industrial Park'tan yola çıktı ve Avrupalı ​​ve Amerikalı tüketicilerin şarap masalarına gitti. Bu sadece Goalong Liquor Group'un şimdiye kadarki en büyük ihracat siparişi değil, aynı zamanda Çin uluslararası alkollü içkiler tarihindeki en büyük ihracat siparişi.
33                                Hunan Likör Endüstrisi Derneği Başkanı Liu Weiping

"Goalong Liquor, Hunan liköründe siyah bir at. Çok hızlı büyüyor ve parlak bir geleceği var." Hunan Likör Endüstrisi Derneği Başkanı Liu Weiping, Goalong Likörünün Hunan likörünün yeniden canlandırılmasının bir bayrağı haline gelmesinin beklendiğini söyledi.
35Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.'nin Goalong Liquor Group tarafından yatırım yapılan ve kurulan dördüncü fabrika olduğu anlaşılmaktadır. Ana faaliyet alanı, viski ve diğer uluslararası alkollü içkiler ve likörler için damıtma, özel üretim bira mayalama, saf doğal pirinç şarabı demleme, paketlenmiş içme suyu ve fonksiyonel içecekler ve diğer içecek üretim projelerini kapsamaktadır. Uluslararası alkollü içkiler ve alkollü içkiler harmanlanmış likör ürünlerinin üretimi, ürünlerimiz ülke çapında ve dünyanın birçok farklı ülkesine satılmıştır, viski ihracatı tamamen Avrupa ve Amerika standartlarına ve ayrıca ulusal gıda güvenliği gerekliliklerine uygundur. uluslararası teslimat standartları ve ihracat ölçeği rekoru Çin'de üst sıralarda yer alıyor.
34                                                        Alan Gao, Goalong Liquor Group başkanı

Goalong Liquor Group'un başkanı Alan Gao, Goalong'un misyonunun mutluluk yaratmak ve yeni ulusal markalar yaratmak, tüketiciler için yeni mutlu yaşam tarzı ve sağlıklı ürünler yaratmak olduğunu ve aynı zamanda bu likörlerin yerine yurt dışından gelen likörlerin yerine Goalong Likörü kullanmayı umduğunu söyledi. herkesin sevdiği Çin ürünlerini dünyaya getirin ve Made in China ile eşanlamlı olun. Goalong, 2014 yılından beri dış ticaretle uğraşmaktadır ve Çin'in uluslararası alkollü içecek ihracatının yüksek bir oranını art arda yedi yıldır sürdürmektedir. Çin alkollü içkilerinin ihracatında lider oldu ve Alibaba Group tarafından "Yeni Yabancı Tüccar" ve "Sınır Ötesi E-ticaret Rüyası Yapma üssü" unvanlarını aldı.

36