Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Liquor Brewing Center Kompleksi'nin En İyi Töreni

2019-09-24

İvme, İç Avantajlar İnsan Faktörü ile birleşti

160 gün ve geceden fazla Goalong Liquor Group, İnşaat Birimi ve Denetim Birimi'nin yoğun çabaları altında, iki tipte yer alan Liuyang Goalong Liquor Bira Üretim Üssü Kompleks Bina Projesi Ana Yapısı, titiz bir planlama ve tasarımdan sonra Liuyang Şehri, Gugang Kasabası Endüstri Parkı inşaatı 23 Eylül 2019'da başarıyla tamamlandı. Goalong Liquor Group Başkanı Bay Gao Kailang, İcra Kurulu Başkanı Bay Zhang Shunliang, Başkan Yardımcısı ve Başkan Bay Li Mingwei Törene Sales Corporation'dan Bay Cao Jingbo, Bay Yang Ke ve diğer grup yöneticileri ve Goalong çalışanları katıldı.
89Bu sabah güneş parlak ve bulutsuzdu. Saat 08:00 civarında, hayırlı saate yaklaşırken, Liuyang Goalong Liquor Brewing Center Kompleksi'nin kompleks binası, rengarenk bayraklar ve kurdeleler rüzgarda dans edip avlanarak, tüm konukları karşılayan huzurludur. Sabah 08: 08'de geleneksel mükemmel zamanlama geldi, yönetim kurulu liderleri ve grubun üst düzey yöneticileri, Liuyang Goalong İçki Bira Üretim Merkezi Kompleksi'nin kapsamlı binasının tepesine beton enjekte etmek için altın küreklerle tutuyorlar. Goalong Liquor Group'un tüm çalışanlarının bilgeliğini ve terini bünyesinde barındıran bina, havai fişek gösterisi sesiyle başarıyla mühürlendi.
90Daha sonra, yönetim kurulu başkanı Bay Gao Kailang, yönetim kurulunu ve bazı çalışanları, bir sonraki proje inşaatında iyi şanslar için buhur yakmaya ve dua etmeye davet etti. Aynı zamanda, Goalong Liquor Group'un gelecekteki gelişiminde istikrarlı bir şekilde yükselmesini ve daha yüksek bir seviyeye çıkmasını diliyoruz.
91Liuyang Goalong Brewing Co., Ltd., Çin'deki ilk ve en büyük tek malt viski bira üretim merkezidir. Viski demleme sürecinde doğal zarafeti tam olarak kucaklayabilecek mükemmel bir yer bulmak için Goalong likörü, Liuyang antik limanının dağlarında ve nehirlerinde buluşuyor. Buradaki su kalitesi üstündür ve yüksek kaliteli likör yapmak için çok uygundur. Yemyeşil ormanlar doğanın faydalarıyla doludur ve bu da Goalong viskinin tadı ve kokusunu zenginleştirecektir.
92Proje, 2017 yılından itibaren Liuyang iki tip sanayi parkında yer almaktadır. İnşaat 2018 yılında başlamış olup, projenin ilk etabında yer alan dördüncü yapıların ana bina yapıları temel olarak tamamlanmıştır.

1. Bina gelecekte kapsamlı bir ofis binası olacaktır. Ürün teşhir salonumuz, turist karşılama merkezimiz, viski üniversitemiz, araştırma ve geliştirme ve viski mayalama deneyim merkezimiz olacak. 1. Binanın tamamı yedi kattan oluşacak ve toplam inşaat alanı 7,800 metrekareden fazla olacaktır. İnşaat 2021'de başlayacak.

2. bina dört katlı çelik yapı olan 9,860 mXNUMX'dir. Ana işlevi, uluslararası likör, meyve şarabı, soda ve içme suyu için ürün doldurma ve şişeleme.

3. Bina, faaliyete geçtiğinde dünyanın en büyük 5 damıtma tesisi olacak, beş set 50 tonluk tek malt distilatörü ile donatılmış bir viski Damıtma Atölyesi olacak. Ayrıca, sürekli olarak yüksek kaliteli votka ve diğer likör ürünleri üretecek olan 25 tonluk sürekli damıtıcılarla donatılacak.

4. Bina, esas olarak taze el yapımı bira üretimi için özel yapım bira atölyesi ve ambalaj malzemesi deposu olacak. Tamamlandıktan sonra, günlük üretim kapasitesi 10 tonun üzerinde olacak ve bu aynı zamanda Changsha şehri çevresindeki en büyük bira üretim atölyesi olacak.

5. Bina meşe fıçı depo odası olacaktır. Atölye, yaklaşık 1,400 varil ila 14,000 varil kapasiteli 20,000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Bu, bira fabrikamızın yıllık likör üretimi olacak. Projenin ikinci etabında 10 tane daha meşe fıçı depolama odası inşa edeceğiz. Her binanın depolama kapasitesi 20,000 varile yakın olacak ve toplam depolama kapasitemiz ileride 200,000 varile ulaşacaktır.
93On yıl önce, grubun kurucusu Alan, üçüncü işine 1,000 RMB ile başladı.
Şimdiye kadar, ulusal olarak üç dolum tesisi, beş moleküler şirket, iki açık deniz şirketi ve birçok yerel ofisi var.
94Geçmiş katlanmalar ve sıkıntılarla dolu, ancak hiçbirimiz Goalong Dream'den vazgeçmiyoruz. Hayallerimize ve hedeflerimize bağlıyız, hepimizin bunun zorlu bir mücadele olduğunu bildiğimizi anlıyoruz, ancak Goalong bir aile. ivme, insan faktörü ile birleşen iç avantajlar ve şimdi bizi bir araya getiren bağları yeniden kurma ve paylaştığımız idealler, değer verdiğimiz değerler ve sevdiğimiz şirket etrafında bir araya gelme zamanı.
Goalong Likör, dünya çapında tanınmıştır.