Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Aşama I deneme işletimi ve Goalong Distillery için komisyonda üretim

Jan 01 7070

25

28 Eylül 2020'de uluslararası alkollü içkiler alanındaki yeni yıldız yükseliyor. Goalong grubunun Liuyang Goalong içki fabrikası üssü başarıyla faaliyete geçti. 530 gece gündüz çabalarımızla 2020'nin en zor yılını atlattık.
261. Önce Kalite, Kalitede Sürekli İyileştirme, Yaratıcılıkla Marka Oluşturma;
Şirket, alkollü içkiler teknolojisinin iyileştirilmesine ve yeniliğine önem vermeye devam edecek ve üretim, öğretim ve araştırmayı üniversitelerde Likör Uzmanlığının geliştirilmesi ile birleştirecektir. Yeteneklerin tanıtılmasını teşvik etmeye ve kıdemli yetenekleri geliştirme çabalarını yoğunlaştırmaya devam edeceğiz.
272. Bilgi İnşasının Hızlandırılması ve Büyük Veri Uygulamasının Güçlendirilmesi;
Büyük verinin internet çağında bilgi verme özellikle önemlidir. Şirket 2020 yılında bilgi inşasında önemli başarılar elde etmiş ve ilk sonuçlara ulaşmıştır. Gelecekte şirket, endüstriyel büyük verilerin toplanması, işlenmesi ve kullanımını vurgulayacak, bilgiye dayalı verileri kullanarak müşteri davranışını etkili bir şekilde analiz edecek ve pazarlama ve tüketicilere daha iyi hizmet vermek için daha iyi ürün yerleşim stratejisi ve pazar stratejisi formüle edecektir.
283, Marka ve Ürün Taraklama ve Hassas Yeniden Konumlandırma;
Şirket, 1'den beri genel likör pazarlama planında "3 + 2018 Serisi" ürün stratejisini uyguladı: "1", müşterilerin likör işinin analizine dayanmaktadır. Bosolac ve Goalong tek malt viskinin klasik ürünlerini temel alan şirket, "Dark Rose Likörü", "Saiga Antilop Likörü", "Yeşil Yusufçuk Köpüklü Şarap" ve diğer işlevsel içecek serilerini klasik seriyi yapmaya çalışarak genişletiyor. Goalong grubunun klasik bir büyük birim olarak konumunu iyileştirdi ve güçlendirdi. "3", Goalong grubunun marka temel ürün sistemi uzantısının üç boyutunu ifade eder: yüksek kaliteli gruplar için yüksek kaliteli Goalong tek malt viski; Genç ve modaya uygun tüketiciler için Dark Rose Likör ve Yeşil Yusufçuk Köpüklü Şarap; kaliteli brendi ile harmanlanmış fonksiyonel içecekler ve çay içecekleri. Ürün optimizasyonu ve marka yeniden kartlama ile müşterilere ve tüketicilere daha doğru hizmet vereceğiz.
294. Temel ekip binası ve çekirdek terminal inşaatı.
Terminal inşaatı, bir işletmenin kökü ve hayatta kalmasının ve geliştirilmesinin temelidir. Elde ettiğimiz başarı, aynı zamanda terminalin temel işlerinde harika bir iş yapmaktan geliyor. Bu nedenle, yıl içinde "Yaratıcılıkla Özgün Olmak" temasına odaklanacağız. 2020'de, temel gece barlarının, çok kanallı bağlantıların inşasına odaklanmaya ve yeteneklere yapılan yatırımı artırmaya devam edeceğiz. Goalong grubu birçok sürpriz getirecek.
30Tüketiciye daha yakın olun.
Tüketicileri merkez alan Goalong grubu, sözlerini uygulamak için çabalıyor.
Goalong No.4 fabrikasının inşası sırasında, daha fazla tüketicinin katılım, tören ve deneyim duygusuna sahip olması için, yönetim kurulu başkanı içki fabrikasını kültürel ve turistik bir cazibe merkezi haline getirdi ve ayrıca Goalong Likör Müzesi'ni geliştirdi. Kendi marka düzenlemesiyle son derece tutarlı bazı sınır ötesi kültürel bölgeler aracılığıyla, tüketiciler ve Goalong arasında derin bir bağlantı kurdu.
Tüketim yükseltme bağlamında, iyi hizmet müşteriler için beklenmedik bir sürpriz yaratmaktır! Başkan Alan Gao yeni bir bakış açısı ortaya koydu: "Tüketiciye en yakın olan en büyük hakka sahiptir". Belirli bir bakış açısına göre, tüketiciye sağlanan değer ne kadar büyükse, tüketiciye ne kadar yakınsa o kadar çok konuşma hakkına sahiptir.

Goalong'un yönü nerede?
Salgın durumunun getirdiği ulusal ekonomik değişimle karşı karşıya kalan birçok işletme hem fırsatlarla hem de zorluklarla karşı karşıya kaldı.
2020'de başkan Alan Gao, "Sürükleyici Deneyim Hedefi" stratejisini ortaya koydu. İçki fabrikasından Goalong Müzesi'ne, çevrimdışı varlıktan çevrimiçi alışveriş merkezine, yeni pazarlama yetkilendirmesinden tüketicinin kendi kendini yönetme gücüne kadar, Goalong her zaman tüketicilerle farklı zamanlarda ve farklı şekillerde kalmakta ısrar ediyor ve daldırma tarzını özetliyor Deneyimin üç özelliği : türevsel deneyim, üç seviyeli deneyim: "derin deneyim, güçlü biliş, yüksek iletişim" pazarlama sistemi, büyük C-ucundan C-end'i etkiler, C-end'den C-end'e kadar büyük C-end'i etkiler ve C-terminal ile big-c'yi entegre eder -terminal.
31Ortak hayallerimizden dolayı Goalong, sakin denizde veya dalgalı denizlerde ne olursa olsun devam edebilir.
Çünkü bir mucize yaratacağımıza kesinlikle inanıyoruz. Mücadelemize şimdi devam etmenin, üzerinde durduğumuz hedeflere ulaşmanın yolu enerjimizi, tutkumuzu, gücümüzü almak ve dünya çapında Goalong Ünlü yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktır.

8