Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Goalong Group'un "Uluslararası Likör Tadım Kursu"nun üçüncü aşamasının mükemmel sonucunu sıcak bir şekilde kutlayın

Jan 01 7070

8 Kasım 2021'de Goalong Group, Liuyang Goalong'da iki günlük bir "Uluslararası Likör Tadım Kursu"na başladı. viski damıtım üssü. Eğitimden sorumlu genel kişi olarak, Goalong Group CEO'su Bay Gao Kailang, bu eğitime büyük önem verdi ve ulusal kıdemli bira üreticisini ve ikinci sınıf şarap tadımcılarından oluşan ulusal ekibi Goalong Group'un seçkin çalışanlarını eğitmeye davet etti. üzerinde Içki teori ve pratik kör tadım dersi. Bu eğitimde Goalong Group, 80'den fazla dünyaca ünlü viski, brendi, votka, cin ve rom markasını özenle hazırladı. Aynı zamanda, Goalong Group ayrıca sıcak denizaşırı Goalong single malt viski ve yeni viski Grup tarafından 2021'de yapılacak.

ünlü viski

Goalong viskitadı viski

         Kurs süresince güçlü bir öğrenme ortamı oluştu ve öğretim görevlileri ciddi bir şekilde ders anlatırken bizim öğrenciler de olumlu yanıt verdi ve yerinde tartışma canlı geçti. İki gün ve iki gece sistematik çalışma ve kör tadım uygulaması sayesinde öğrenciler, uluslararası alkollü içkiler hakkında daha derinlemesine bir anlayışa sahip olmanın yanı sıra, çeşitli ülke ve pazarlardaki alkollü içkilerin lezzet ve özellikleri hakkında da belirli bir anlayışa sahip olurlar. Aynı zamanda Goalong Group, sıkı eğitim ve ciddi çalışma tutumuna uygun olarak, eğitimden sonra alkollü içkiler hakkında teorik bir bilgi sınavı ve 20 çeşit kör içecek seçimi için bir bilgi testi de gerçekleştirdi.

viski ruhları

viski

         Bunların arasından 3 öğrenci sınavda mükemmel sonuçlar elde ederek Goalong Group tarafından sertifikalandırılmış kıdemli likör tadımcıları sertifikasını, 11 öğrenci ise orta düzey likör tadımcıları sertifikasını aldı. Eğitimden sonra Bay Gao Kailang, tüm katılımcıları Goalong Group'un tüm viski damıtma ekipmanını ziyaret etmeye bizzat yönlendirdi ve tek malt viski sürecini ayrıntılı olarak anlattı.

viski        Viski teorisi ve pratiğinin birleşimini derinleştirir. Öğrencilerin Çin viskisi damıtma ve üretimi hakkında daha sezgisel bir anlayışa sahip olmalarını sağlayın. Çin tek malt viski damıtımının öncüsü Goalong likörü, Çin viskisinin önümüzdeki 10 yıl içinde kesinlikle dünyaya gideceğine ve küresel bir üne kavuşacağına inanıyoruz. yıl!

海报1