Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

Viski Rehberi Koleksiyonları

2015-05-14

193

KİTAPLAR
Malt Viski Companion 6. Baskı

Yazar: Michael Jackson
Kısa Tanıtım
Geç Michael Jackson tarafından hazırlanan, klasik, kesin malt viskiler kılavuzunun bu yeni ve güncellenmiş baskısından viski hakkında her şeyi keşfedin. En sevdiğiniz içkiniz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğreneceksiniz. Neden viskilerin hafif ve çiçekli, zengin ve pekmezli olduğu Islay'ı, Adaları veya Yaylaları seçmelisiniz.

Dünya Viski Atlası
Eser sahibi: Dave Broom
Kısa Tanıtım
Uzman ya da acemi için ideal bir viski "incili" olan THE WORLD ATLAS OF WHISKEY, dünya büyük viskilerinin tarihini, işleyişini, damıtma tesislerini ve anlatımlarını ayrıntılı haritalar ve 150 etiketle eksiksiz olarak kapsar.

Seyahat 88 İçki Fabrikası Single Malt Viski
Yazar: Eric Huang
Kısa Tanıtım
Dünya çapındaki 300 içki fabrikasından 88 viskinin kapsamlı ve detaylı tanıtımı. Profesyonel anlayışla viskiyi tadına, aromalarına, bitişine, C / P'sine göre analiz etti, uzmanlar veya viski severler için iyi bir rehber kitaptır.

Uzmanın Viski Rehberi
Yazar: Helen Arthur
Kısa Tanıtım
Bu uzman rehberi, birkaç nadir viskiler de dahil olmak üzere bu altın hazinelerin en iyilerinden yüzden fazla kapsamlı bir rehberdir. Kitapta yer alan her viskiye, çok sayıda içki fabrikası olgusu ve yazarın kişisel tatma notları ve önerileri eşlik ediyor.

Malt Viski Yıllığı 2007
Kısa Tanıtım
Malt viski damıtma tesisleriyle ilgili benzersiz ve ayrıntılı 160 sayfalık bölüm, İskoç ve İrlanda damıtma tesislerini ayrıntılı olarak kapsar, Japon maltları hakkındaki en son haberleri sunar ve Yeni Zelanda'dan İsveç'e kadar dünya çapındaki damıtma tesislerini kapsamlı bir şekilde inceler.

APPS
Çin Viski Rehberi

https://itunes.apple.com/cn/app/zhong-guo-wei-shi-ji-da-quan./id695422968?mt=8

Viski
https://itunes.apple.com/cn/app/wei-shi-ji/id791491111?mt=8

Viski Rehberi
https://itunes.apple.com/cn/app/whisky-guide/id601750959?mt=8

Viski Saati
https://itunes.apple.com/cn/app/whisky-time/id946461179?mt=8

Web siteleri
Scotch Whiskey Associate
viski.com
Scotch Viski Deneyimi
Viski Dergisi


Viskimizle ilgileniyor musunuz? buraya tıklayın