Tüm Kategoriler
en.pngEN
yan başlık

Ana Sayfa>Hakkımızda>Grup Profili

Grup Tanıtımı

Goalong Liquor (Grup) 'un ana işi, uluslararası alkollü içeceklerin (viski, brendi, votka, cin, rom gibi) üretimi ve satışı ile malların ve teknolojinin ithalatı ve ithalatıdır.

Goalong Likör Markası 2011 yılında Çin'in ilk uluslararası Likör Markasını inşa etmek için önerildi, ardından Birleşik Krallık Goalong Liquor Group Company kuruldu ve "Goalong" ticari markasını tescil ettirmeye başladı. İngilizce ticari markası "GOALONG", "Gaolang" ın eş anlamlıdır. Bunun önemi, sürekli saldırgan olmak ve cesurca ilerlemektir, bu aynı zamanda Goalong Spirit'in girişimciliğinin ruhudur.

Yaklaşık 100 çalışanı (2018), 50'si lisans ve üzeri, 3'ü yüksek lisans ve üzeri ve 8'i profesyonel ve teknik sertifikalarla.

Goalong Liquor, tüm bu yıllardır yerli alkollü içecek ihracatında lider konumdadır.

Şu anda, doğrudan Goalong Liquor Group'a bağlı olan, doğrudan yabancı ülkelerin yargı yetkisi altında olan iki açık deniz şirketi bulunan beş moleküler şirket bulunmaktadır.


Goalong Likör Grubu

Bingo Bosolac Uluslararası Likör Sarl.
İngiltere Goalong Liquor Group Co., Ltd.
Hunan Goalong Liquor Co., Ltd.
Changsha Goalong İçki., Ltd.
Changsha Bingo Likör Co., Ltd.
Shenzhen Goalong Likör Co, Ltd
Liuyang Goalong Likör Damıtımevi Co, Ltd

Goalong İçki Fabrikası

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd., İngiltere Goalong Group tarafından 2018 yılında yatırım yapılan ve esas olarak viski, brendi, votka, cin, likör ve diğer likörleri üreten ve ihraç eden Çin'de tek durak profesyonel bir Uluslararası Likör Üreticisidir. Liuyang şehrinin İki Yönlü Endüstri Parkı'nda bulunan, Çin'deki 1. en büyük ölçekli tek malt viski damıtma tesisi ve aynı zamanda Goalong Group tarafından en gelişmiş ve modernize edilmiş ekipman ve üst düzey yönetim sistemi ile Grubun yatırımını yaptığı 4. içki fabrikası 4. Uluslararası Teslimat Seviyesi, esas olarak yurtiçi ve yurtdışından gelen müşteriler için Çin Viski yapımı ve özel markalı likör hizmetlerine odaklanmaktadır.

                       

Viski fabrikası, kaliteli suyu ve hoş ortamı nedeniyle viski damıtımı için çok uygun olan Liuyang dağ bölgesinde yer almaktadır; Düşük elektrolitik oran indeksine sahip kaliteli su ve çözülmemiş tuzlar, likörleri saf ve temiz, yumuşak ve yumuşak yapar, tadını çıkarırken vücuda zarar vermez.

                       

Goalong Group, Çin'de tek malt viski üreten ve geliştiren ilk şirkettir. Şu anda, Ar-Ge ve üretim seviyesi Çin'de başı çekiyor. Şirket, 1 yılından bu yana ana iş modeli olarak bir iç pazar ve ihracat oluşturmuştur ve 2009 yıl üst üste satışlarda liderdir. 7 güvenlik olayı,% 0 satış sonrası hizmet. FDA & ISO & QS & HACCP sertifikalarını geçtik ve ürünlerimizi 100'den fazla ülkeye ihraç ettik ve Rusya, Amerika, Almanya, Filipinler, Panama, Meksika, Surinam, Avustralya, Yeni Zelanda ve benzeri gibi iyi bir ün kazandık.

                       

Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli hammadde ve ambalajlarla İngiltere veya Fransız Barkodu ile basılabilir. Kalite ruhtur ve müşteri her zaman önce gelir, esas olarak uzun vadeli işlere ve müşterilerle kazan-kazan ilişkisine dayanıyoruz. Zengin sergi deneyimine sahibiz ve dünya çapında birçok iyi itibar kazandık.

                       

Bay Alan tarafından Londra'da kurulan Goalong markası, "ileriye gitmek" anlamına gelir ve logosu, Goalong kültürünü sembolize eder, hayaller, savaşmak ve hayaller için Hedefe sahip olmak için sadık ve cesur olun! Şu anda dört markamız var: "Goalong" Viski, "Bosolac" Brendi, "Belirsiz" Votka ve "MonaFrcc" Gin. Goalong aynı zamanda Çin'deki ilk Çin Tek Malt Viski markasıdır.

                       

Goalong yankılanan bir likör markasıdır, marka yaratıldığında büyük bir görev verilmiştir. Yıllar geçti, Goalong'un sloganı hiç değişmedi. Terlemeyi ve çabaları daha anlamlı kılan dünya alkollü içkiler pazarında sürekli övgü ve takdir kazanmak.

                       

Goalong for Dreams olarak bizler!

Şirket Kültürü

Şirket yapısı