Tüm Kategoriler
en.pngEN

Ana Sayfa>Haberler>Haberler

Hangi durumda hangi viski içilir?

Jan 01 7070

Farklı durumlar için doğru viski nasıl seçilir?

Viski keyfi zamanı ve vesilesi, viski arzunuzu kesinlikle etkileyecektir. İşte bazı basit varsayımlar. Ve viski seçimi için bazı temel prensipler önereceğim.


1. Gece Kulübü Partisi

İskoç tek malt viskisini burada boşa harcamayın. Kentucky burbon viski veya İskoç karışımlı viskiyi seçmek, buz küpleriyle içmek daha iyidir. Bu senaryoda en önemli şey marka değil fiyattır. Çünkü insanlara, etrafınızdaki şeylere odaklanacaksınız. Elinizdeki viski bardağının aromasını görmezden geleceksiniz.

gece kulübü parti viski

2. Zanaatkarlığı göstermek için bir bardak kokteyl yapın

Kokteyl karıştırmak için asla ucuz viski seçmeyin. Kötü hammadde kursu, yapılan içecekler korkunç olacak. Ve kokteyli karıştırmak için sadece bir şişe viski karıştırmayın. Çok ağır turba aromalı viski, kesinlikle diğer yardımcı oyuncuların zarafetini çalacak ve çok tatlı tadı olan viski, tat dengesini kaybedecektir. İskoç veya Japon harmanlanmış viski, American Maker's Mark Whisky veya Amerikan çavdar viskisi kullanabilirsiniz. Bütün bu viskilerin şişe başına sadece 30-40 Euro'luk bir bütçesi var.

kokteyl

3. İşten çıktıktan sonra bir içki alın

Her insanın kendi favori viskisi vardır, ancak tüketici pazarı genişledikçe seçim de çeşitlenir. Özellikle en sevdiğiniz viskinin fiyatı yükseldiğinde, sadece size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu sorunun iki çözümü vardır:

1. Bir şişe buzlu burbon viski

2. Bir şişe İskoç eskitilmemiş viski (NAS)

İşten çıktıktan sonra bir içki al